Gürespor’da Başkan Ferhatoğlu güven tazeledi

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin en köklü takımlarından biri olan Ferhatoğlu Edremit Belediyesi Gürespor’da olağanüstü genel kurul toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda mevcut başkan M. Agah Ferhatoğlu, yeniden seçilerek güven tazeledi.

Güre Mahallesi’nde ki Edremit Belediyesi Afrodit Termal Tesisleri’nde gerçekleştirilen kongrede divan başkanlığını Murat Bostancıoğlu, divan üyeliklerini ise Alaattin Yay ve Mete Mısır yaptı.

Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu faaliyet raporları okunarak oy birliğiyle kabul edildi. Kulübün gelir-gider hesapları ile yeni dönem çalışma programı ve bütçesi görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Yönetim kurulu üye seçimi tek liste ile yapıldı. Başkan M. Agah Ferhatoğlu liderliğinde ki yönetim kurulu Metin Aslan, Umut Vurdu, Caner Şık, Ahmet Kara, Cansu Cebeci, Doğukan Çaba, Ekrem Yanbolluoglu, Eren Bozkurt, Güneş Durgut, Süleyman Hakan Aydın’dan oluştu.

Tekrar seçilen Başkan Ferhatoğlu, katılan tüm genel kurul üyelerine teşekkür etti. Kadın basketbolunda uzun yıllardır hizmet eden önemli kulüplerden birisi olduklarına vurgu yaptı.

Ferhatoğlu, “Yönetim kurulumuzla beraber kadın basketboluna daha güçlü bir hizmet etmek ve arzuladığımız hedeflere ulaşmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir