Bu kulaklık hem tasarımı hem özellikleriyle büyülüyor

Edifier, yeni TWS kulaklıkları NeoBuds Evo’yu tanıttı. 84 dolardan satışa sunulan bu kulaklıklar, yüksek çözünürlüklü ses sertifikası, düşük gecikmeli ses kodekleri ve etkili gürültü engelleme özellikleri ile dikkat çekiyor. İşte bu kulaklıkların öne çıkan özellikleri.

NeoBuds Evo, 192kHz/24bit ses kod çözme desteği sunan çift Hi-Res sertifikasıyla öne çıkıyor. Edifier, “Lowsy Balanced Armature” sürücü ile dinamik sürücü birimini birleştirerek, net tizler, güçlü orta sesler ve derin baslar sunmayı hedefliyor.

Kulaklıklar, 4000Hz’de maksimum 48dB gürültü engelleme derinliğine sahip. Bu özellik, kullanıcıların müzik, sesli kitap veya podcast dinlerken çevresel gürültülerden etkilenmeden odaklanmalarını sağlıyor. Ayrıca, “Derin Gürültü Engelleme” ve “Konforlu Gürültü Engelleme” modları sunularak, maksimum gürültü azaltma veya çevresel seslerin bir kısmının geçmesine izin veren daha dengeli bir deneyim sağlanıyor.

Altı yüksek performanslı mikrofon, NeoBuds Evo’nun çağrı sırasında net ses kalitesi sunmasını sağlıyor. Bu mikrofonlar, arka plan gürültüsünü en aza indirmek ve ses alımını iyileştirmek için güncellenmiş çağrı gürültü azaltma algoritmalarıyla birlikte çalışıyor.

Bluetooth 5.4 bağlantısı, cihazınızla stabil ve güvenilir bir bağlantı sağlarken, LHDC 5.0, LDAC, AAC ve SBC gibi yüksek kaliteli kodek desteği ile kablosuz ses iletiminde yüksek kalite garanti ediliyor.

NeoBuds Evo, tek bir şarjla gürültü engelleme kapalıyken yaklaşık 11 saatlik, açıkken ise yaklaşık 7 saatlik bir pil ömrü sunuyor. Şarj kutusu ise ANC kapalıyken ek 37 saat, açıkken ise 25 saatlik bir çalma süresi sağlıyor. Ayrıca, 15 dakikalık hızlı şarj ile 4 saatlik kullanım süresi elde edilebiliyor, bu da hareket halindekiler için ideal.

Edifier’ın companion uygulaması Edifier Connect, NeoBuds Evo’nun daha fazla özelleştirilmesini sağlıyor. Kullanıcılar, dokunmatik kontrolleri ayarlayabilir, giyme algılama ayarlarını kişiselleştirebilir ve EQ kullanarak ses imzasını özelleştirebilirler.

Hijyen konusunda da öncelik tanıyan Edifier, NeoBuds Evo’nun kulak uçlarını antibakteriyel malzemelerden üretti. Bu malzemeler, bakteriyel büyümeyi yüzde 99,9 oranında engelliyor. Farklı kulak kanal boyutlarına uygun yedi çift kulak ucu da kutuya dahil edilmiş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir